headerfotos

Bestuur

Huib Zeevenhooven, Voorzitter
huib.zeevenhooven@rosehaghe.nl

Patricia Buts, (aspirant) Secretaris
p.buts@chello.nl

Huib Zeevenhooven, Communicatie en Verhuur (Interim)
huib.zeevenhooven@rosehaghe.nl

Jeroen Reuver, Penningmeester
Jeroen.Reuver@rosehaghe.nl

Maarten Nelissen, bestuurslid Onderhoud, Renovatie en Duurzaamheid

maartennelissen@hetnet.nl
Telefoon: 06 206 173 13
(Alleenbijspoedennoodgevallen))

Esmee van Loon, (aspirant)
esmee.van.loon@rosehaghe.nl

Raad van Commissarissen

Margreet Temme
contact

Thomas de Gijsel
contact

Paul Trumpie
contact



Bewonerscommissie

Rutger Kleinmann
Hoofmanstraat 58
2013 DS  Haarlem
E-mail:rutger.kleinmann@gmail.com
Telefoon: 06-19645789

Otto Schilling, secretaris
Anslijnstraat 27
2013 EC  Haarlem
E-mail: ottoschilling@kpnmail.nl
Telefoon: 023 532 36 08


Wil Maris, interim voorzitter
Anslijnstraat 37
2013 ED  Haarlem
E-mail: lex.wil@gmail.com
Telefoon: 023 527 06 33

Miny Schrotenboer
Anslijnstraat 41
2013 ED  Haarlem
E-mail: j.schrotenboer@chello.nl
Telefoon: 023 534 08 60